Чернігівський міський голова особисто інспектує ремонтні роботи в місті
Щотижневу нараду з проектантами та підрядниками Владислав Атрошенко вже традиційно продовжує на об’єктах, де тривають реконструкції.
Інспектування розпочалося з нижнього Валу, де цьогорічні роботи вже закінчуються. Повністю цей проект розрахований на два роки, поточний і наступний.
Докладніше про роботи розповідає виконроб на цьому об’єкті Євген Чорнушко:
- Ми вже на завершальній стадії. Зараз розставляємо лавки, монтуємо два види світильників, робимо підключення електричної частини. Одночасно виконуються дрібна підрізка плитки і озеленення території, тобто підсипка чорноземом і посів газонів. На тому місці, де повинен бути фонтан, відбувалися археологічні розкопки і глибина виросла до 10 метрів. Тому в цьому році ми не можемо зробити фундамент для фонтану, бо потрібен час на ущільнення ґрунту. Тому зараз це місце засипаємо піском з пошаровим ущільненням і чекаємо до весни, коли ґрунт ще природно доущільниться. Загалом у цьому році на Валу вклали більше 4 тис м² клінкерної плитки, зробили освітлення у тій частині парку яка вже з новими доріжками, зробили автополив газонів, готуємо газони, лавочки, світильники. Фінальна дата в цьому році в нас на всіх одна – це День міста.
Роботи на Валу відбуваються без запізнень, за графіком, уточнив будівельник.
На запитання журналістів про застосовані матеріали та конструкції він відповів, що майже всі вони тут - українського виробництва, а, зокрема, паркові лави зроблені на ПАТ "ЧеЗаРа". повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression