Міський голова Чернігова вимагає порядку у питаннях земляних робіт по місту з боку "Чернігівобленерго"
На нараді у муніципалітеті міський голова Владислав Атрошенко закликав компанію «Чернігівобленерго» спільно знайти вихід із ситуації, яка склалась.
Претензії міської влади: під час робіт з ремонту мереж по місту підрядники АТ «Чернігівобленерго» часто проводять розкопи, але засипають їх часто без дотримання технологій.
- Проводиться вами тендер на ремонтні роботі, у тому числі асфальтування. Його на певних умовах виграють якісь підрядні організації. Часто це якийсь ФОП, або без досвіду, або без відповідної техніки. Якось там закидають цю яму після заміни кабелю, якось там покладуть асфальт. В результаті місто отримує провалля, далі нам доводиться цим займатись, - звернувся мер до представника «Чернігівобленерго». – Всі ці мікророзкопи, все, що копається, має обов’язково по технології трамбуватись. Покажіть мені хоч один такий мікротрамбовочний інструмент, хоча б кілограмів на 150. Покажіть мені виконання технологій.
Вихід, на думку міського голови, у контролі з боку міста над цими роботами. Для цього потрібно, щоб ці роботи погоджувались міською владою. Як варіант, якесь із комунальних підприємств може давати дозволи на ці роботи.
- Не може бути такого, що хтось десь схопив лопату і копає. Ми домовились, що вирішимо це в один із способів, або КП «Зеленбуд» буде давати дозвіл, або в інший спосіб, - сказав Владислав Атрошенко.
Також міський голова доручив Управлінню ЖКГ міської ради узгоджувати адресну програму ремонтів «Чернігівобленерго» з роботами по місту, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.