Ситуація на полігоні твердих побутових відходів у Прилуках стабілізувалася
За результатами ліквідації виникнення загорання на полігоні твердих побутових відходів, яке сталося 9 вересня, близько 16:00, у малій залі Прилуцької міської ради відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У ході засідання члени комісії заслухали директора комунального підприємства “Послуга” Вячеслава Хорта, який поінформував про стан ліквідації загорання.
Як зазначив начальник Прилуцького МРВ ДСНС України в Чернігівській області Андрій Ткаченко, ситуація на полігоні стабілізувалася, територію полігону пожежники заливають водою, планується залучення спецтехніки для попередження чергового загорання, інформує Управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи міської ради.
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».