Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 00:21:26

В Головному управлінні Нацполіції відбувся семінар-нарада з керівниками громадських формувань з охорони порядку

05.09.2019   11:48Агенцiя

У ході зустрічі учасники зібрання обговорили питання подальшої співпраці та шляхи підвищення ефективності роботи громадських формувань.

В актовій залі ГУНП в Чернігівській області зібралися керівники громадських формувань з охорони публічного порядку, начальники відокремлених секторів превенції відділів та відділень ГУНП в області.

Семінар-нараду провів заступник начальника Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Дмитро Лось.

Загалом на Придесенні вже функціонує 38 формувань з охорони публічного порядку, до складу яких входить більше півтори тисячі членів. Це в основному колишні правоохоронці, активісти і просто небайдужі громадяни, що об’єдналися заради спільної мети – забезпечити порядок в тій місцевості, де вони живуть, повідомив Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини