Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 01:53:15

Двох чоловіків засуджено за незаконне зайняття рибним промислом

05.09.2019   08:31Агенцiя

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 02.09.2019 двох місцевих жителів засуджено за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що спричинило істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України).

Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що 27.07.2019, близько 07 години ранку, двоє братів, перебуваючи на озері «Яковель», що біля с. Іванівка, Чернігівського району, за допомогою човна та «зяберних» сіток здійснили незаконний вилов риби цінних порід у кількості 90 штук, спричинивши шкоду державі на суму понад 12 000 гривень.

В судовому засіданні обвинувачені вину у вчиненні злочину визнали повністю та відшкодували заподіяну шкоду.

Враховуючи зазначені обставини, вироком суду їм призначено покарання у виді штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень, інформує Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини