Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 березня, 23:35:19

Упродовж тижня рятувальники 115 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій і надання допомоги громадянам

02.09.2019   12:49Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 26 серпня по 2 вересня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області чергувало 188 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Вогнеборці ліквідували 99 пожеж, 1 з яких виникла на об'єкті, 21 - в житловому секторі громадян, 1 на транспорті, 3 інших та 73 у природних екологічних системах, зокрема 4 загоряння на торфовищах, 2 - настилу в лісі, 67 - сухої трави та сміття. Площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала майже 185 га.

В результаті пожеж троє чоловіків 1951, 1959 та 1979 р.н. отримали опіки кінцівок. Події трапились у с. Левки Прилуцького, смт Олишівка Чернігівського районів та смт Козелець відповідно.

Упродовж тижня ліквідовано пожежі на торфовищах біля сіл Заріччя та Калинівське Семенівського, Красний Колядин Талалаївського, Оленівка Борзнянського та Малійки Чернігівського районів.

30 серпня о 10:40 біля с. Смяч Сновського району на відкритій території сталася пожежа торфу на площі 9 га. Причина виникнення загоряння - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. До ліквідації пожежі оперативно залучено підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області у складі 48 чоловік особового складу та 9 одиниць спеціальної техніки.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 5 разів залучалися до дій за призначенням. Знищено 259 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, з них 27 мінометних мін калібром 50 мм, 2 артилерійські снаряди калібром 152 мм, 1 ручну гранату Ф-1, 189 артилерійських снарядів калібром 45 мм та 40 підривників.

Крім того, підрозділи Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 11 разів залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини