Ічнянська ОТГ затвердила Стратегію розвитку
29 серпня на сесії міської ради була затверджена Стратегія розвитку Ічнянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2029 року.
Робота над розробкою Стратегії розпочалася в грудні минулого року, 10 січня 2019-го відбулося перше засідання Робочої групи, до складу якої ввійшло 24 особи. Робота велась максимально відкрито, були враховані десятки пропозицій і зауважень. Координував її консультант зі стратегічного планування Руслан Фронц.
Бачення громади визначене як:
- Це громада з достойним та безпечним рівнем життя її мешканців;
- Громада, де розвинений малий та середній бізнес, підтримуються пріоритетні напрямки розвитку економіки;
- Громада з чистим довкіллям, де активно впроваджуються енергоощадні технології з використанням альтернативних джерел енергії;
- Громада з активною молоддю, де хочеться жити, відпочивати та народжувати дітей.
«Коли стратегія була написана, до неї складався план реалізації. Якщо стратегія в нас до 2019 року, то план реалізації на три роки поки що зроблений, - розказав перший заступник міського голови Олександр Бондар. - Також на виконкомі було прийнято рішення створити робочу групу, яка буде контролювати й звітувати про те, як виконується ця стратегія».
Сама стратегія складається зі вступу, звернення голови, описується характеристики громади, її сильні та слабі сторони, можливості громади та стратегічні напрями розвитку громади.
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.
23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40
День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression