Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадження за фактом спричинення тілесних ушкоджень місцевому блогеру
Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури слідчим відділом Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного спричинення тілесних ушкоджень Стаху І.О.
До поліції Чернігова надійшов виклик від місцевого блогера, що його побили двоє невідомих чоловіків, які пересувалися на автомобілі з іноземною реєстрацією. Поліція негайно відреагувала на повідомлення та взяла ситуацію на контроль.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 29.08.2019, близько 18 години, невстановлені особи, знаходячись на перехресті вулиць Ціолковського та Попова у місті Чернігові, спричинили тілесні ушкодження потерпілому.
Правоохоронці докладають максимум зусиль для встановлення кола ймовірних свідків події, місцеперебування нападників та автомобіля, на якому вони пересувалися. Триває активна робота з відпрацювання району, де сталася бійка, аналізуються можливі причини виникнення конфлікту.
Чоловік останнім часом активно коментує у соціальних мережах події, пов’язані з виборчим процесом. Він є членом Національної спілки журналістів. До неї згідно із Статутом можуть входити громадяни різних професій, але заявник пов’язує своє побиття саме з журналістською діяльністю.
Підкреслюємо, що незалежно від того, ким і де працює вказана особа, поліція проводить неупереджене досудове розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України - умисне легке тілесне ушкодження, що карається штрафами, громадськими та виправними роботами.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Його стан перебуває на постійному контролі керівництва Чернігівської місцевої прокуратури. Незалежно від посади і роду занять потерпілого слідчим у кримінальному провадженні буде проведено повне та всебічне досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression