Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 грудня, 08:58:19

Колишній безробітний організовує дитячий відпочинок

29.08.2019   09:25Агенцiя

Найкращі ідеї для бізнесу народжується у професіоналів – людей, які чогось досягли в тій чи іншій сфері. Підтвердженням цього є історія колишнього безробітного, який за сприяння Чернігівського міського центру зайнятості відкрив власну справу у сфері організації дитячого відпочинку.

Протягом 16 років Сергій працював за освітою – в педагогічній сфері. До звільнення очолював кафедру фізичної підготовки в одному з навчальних закладів міста. Займаючи активну життєву позицію, чоловік не обмежував себе роботою в стінах закладу. Волонтерська діяльність в рамках дитячо-юнацької громадської організації дозволила набути цікавого досвіду у проведенні спортивних та культурно-масових заходів для молодого покоління.

Опинившись без роботи, Сергій звернувся до міського центру зайнятості. Враховуючи професійні знання, досвід та організаторські здібності безробітного, кар’єрний радник серед інших варіантів працевлаштування запропонував розглянути можливість відкриття власної справи.

Як виявилось, про ідею монетизувати набутий досвід в організації дитячого дозвілля  Сергій задумувався й раніше, проте стримуючим фактором виступала відсутність фінансової основи. Отож можливість отримати для реалізації своєї бізнес-ідеї виплату допомоги по безробіттю одноразово стала переконливим аргументом для втілення задуманого у життя.

Підприємницька діяльність Сергія полягає у розробці та впровадженні на базі дитячих таборів різноманітних спортивних, театральних вистав, концертів і виступів.

Він переконаний, що дитячий табір – це не лише відпочинок і оздоровлення, але і можливість розвитку емоційного та соціального інтелекту дитини. Маючи спеціальну освіту, підприємець компетентно підходить до вирішення цих завдань.

Сьогодні він активно співпрацює з базою відпочинку «Водограй», яка знаходиться у мальовничому куточку Закарпатської області – селищі Чинадієво.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини