Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 28 серпня до 8:00 29 серпня 2019 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди, 13 пожеж, 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення та 1 випадок виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 8 осіб постраждали.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
Внаслідок пориву водопроводу холодної води діаметром 150 мм, який стався о 19 год. 35 хв. 27 серпня в результаті проведення будівельних робіт в м. Чернігові по вул. Мстиславській, без постачання холодної води залишаються мешканці будинків приватного сектору по вул. Мстиславській від перехресть з вулицями Героїв Чорнобиля та Поліни Осіпенко. Гаряча вода подається. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами КП "Чернігівводоканал".
Дорожньо-транспортні пригоди – 4:
- в смт Ріпки по вул. Шевченка біля будинку №167 о 22 год. 28 хв. 27 серпня водій автомобіля "Opel Vivaro" здійснив зіткнення з гужовим транспортом . В результаті ДТП пасажир гужового транспорту отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Ріпкинської центральної районної лікарні;
- між с. Калинівка та с. Рівчак-Степанівка Носівського району о 23 год. 39 хв. 27 серпня водій автомобіля "Volkswagen Passat" не впорався з керуванням та з’їхав з мосту. В результаті ДТП водій та троє пасажирів автомобіля отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Носівської центральної районної лікарні;
- в м. Чернігові на перехресті вулиць Ріпкинської та Старобілоуської о 15 год. 30 хв. 28 серпня водій автомобіля "КРАЗ 6510" здійснив зіткнення з тролейбусом "ЕТАЛОН Т12110". Внаслідок ДТП пасажирка тролейбусу отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до травматологічного відділення Чернігівської міської лікарні №2;
- на 186 км автодороги (Н-07) Київ-Суми-Юнаківка о 16 год. 07 хв. 28 серпня водій автомобіля "BMW 520І" здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ 2107". Внаслідок ДТП водій та пасажир автомобіля "ВАЗ 2107" отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до травматологічного відділення Срібнянської центральної районної лікарні.
Пожежі – 13:
Доповнення до інформації про пожежу торфу, яка сталася 19 серпня біля с. Заріччя Семенівського району: станом на 20 год. 28 серпня пожежу ліквідовано.
Доповнення до інформації про пожежу торфу, яка сталася 22 серпня біля с. Калинівське, Семенівського району: протягом доби ліквідовано пожежу на площі 0,9 га (залишилось 3 га). Гасіння триває.
Доповнення до інформації про пожежу торфу, яка сталася 26 серпня біля с. Красний Колядин Талалаївського району: протягом доби ліквідовано пожежу на площі 0,15 га (залишилось 0,1 га). Гасіння триває.
Доповнення до інформації про пожежу торфу, яка сталася 27 серпня біля с. Малійки Чернігівського району: протягом доби ліквідовано пожежу на площі 0,55 га (залишилось 0,75 га). Гасіння триває.
Доповнення до інформації про пожежу торфу, яка сталася 27 серпня біля с. Оленівка Борзнянського району: станом на 20 год. 28 серпня пожежу ліквідовано.
пожежі в житловому секторі – 2:
- в с. Прохори Борзнянського району в господарстві по вул. Шевченка, 39 о 06 год. 30 хв. 28 серпня сталася пожежа в житловому будинку (6х10 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено облицювання стін на площі 8 кв.м та майно. Ймовірна причина пожежі - коротке замикання електромережі;
- в м. Ічня в господарстві по вул. Коваля, 52 о 22 год. 22 хв. 28 серпня сталася пожежа господарчої будівлі (6х12 м, стіни з газоблоку, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина пожежі та збиток встановлюються;
пожежі на об’єкті – 1:
- в смт Ріпки по вул. Святомиколаївській, 43 о 20 год. 45 хв. 28 серпня сталася пожежа вхідних дверей Ріпкинської гімназії ім. Софії Русової. Вогнем пошкоджено двері. Причина пожежі – підпал;
пожежі сухої трави та сміття – 10:
- біля с. Неданчичі Ріпкинського району (острів "Праведний") о 10 год. 45 хв. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 15 га. Протягом доби ліквідовано пожежу на площі 5 га (залишилось 10 га). Гасіння триває.
- в смт Ладан Прилуцького району по вул. Журавській о 11 год. 10 хв. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га;
- біля с. Краснопілля Коропського району о 14 год. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1,5 га;
- біля с. Карпилівка Козелецького району о 15 год. 54 хв. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га;
- біля с. Смяч Сновського району о 16 год. 54 хв. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га;
- біля с. Красне Чернігівського району о 17 год. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га;
- в м. Корюківка по вул. О. Довженка о 17 год. 08 хв. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га;
- біля с. Мохначі Ріпкинського району о 18 год. 15 хв. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 7 га;
- біля м. Корюківка о 20 год. 13 хв. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,5 га;
- біля смт Олишівка Чернігівського району о 22 год. 15 хв. 28 серпня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га;
Причини пожеж - необережне поводження з вогнем невстановлених осіб. Збитку не нанесено.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 16 год. 25 хв. 28 серпня було знищено 139 артилерійських снарядів калібру 45 мм та 40 підривників часів Другої світової війни, які було виявлено 27 та 28 серпня 2019 року на відкритій території біля с. Ладинка Чернігівського району. Проведення технічного обстеження території за даною адресою буде продовжено 29 серпня.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 28 серпня до 20 години 29 серпня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний 3-8 м/с. Температура по області вночі 8-13º, вдень 21-26º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний 3-8 м/с. Температура вночі 10-12º, вдень 23-25º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.