Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 жовтня, 02:31:07

Вогнеборці здійснили заходи з ліквідації 16 пожеж, що виникли через необережність громадян у поводженні з вогнем

29.08.2019   07:40Агенцiя

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області здійснили заходи з ліквідації 16 пожеж, що сталися внаслідок необережності мешканців населених пунктів у поводженні з вогнем, з них 1 - в житловому секторі та 15 у природних екологічних системах, одна людина отримала травми.

Площа пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 33 га.

27 серпня о 15:36 на відкритій території біля с. Левки Прилуцького району сталася загоряння сухої трави на площі 2 га. Поривами вітру вогонь перекинувся на житловий будинок господарки, 1925 р.н. Намагаючись допомогти жінці врятувати майно, отримав термічні опіки ІІ ступеня кінцівок та обличчя місцевий житель 1951 р.н. Чоловіка каретою швидкої медичної допомоги доставлено до Прилуцької центральної районної лікарні. В результаті пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття житлового будинку на площі 25 кв.м, стіни на площі 15 кв.м та майно. На місці пригоди працювали вогнеборці 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Прилуки У ДСНС України у Чернігівській області.

Того ж дня о 14:33 у с. Старі Боровичі Сновського району внаслідок загоряння сухої трави на відкритій території загальною площею 1 га, вогонь охопив господарство 42-річного чоловіка. В результаті пожежі знищено дерев'яні житловий будинок та господарча споруда.

28 серпня о 02:57 у с. Жадове Семенівського району загорівся гараж в одному з приватних господарств. Вогнем знищено будівлю та майже 1 тонну грубих кормів.

Упродовж минулої доби вогнеборцями підрозділів ДСНС області здійснювалися заходи з ліквідації пожеж на 5 торфовищах загальною площею 15,8 га, що виникли біля сіл Заріччя та Калинівське Семенівського, Красний Колядин Талалаївського, Оленівка Борзнянського та Малейки Чернігівського районів.

Від підрозділів Оперативно-рятувальної служби "101" залучено 69 чоловік особового складу та 17 одиниць спеціальної техніки, від органів влади - 16 працівників та 8 одиниць техніки. Станом на 12:00 28 серпня залишається ліквідувати горіння на загальній площі 5,45 га. Гасіння триває.

Останні новини Чернігівщини

Чоловіка, який вчинив розбій і заволодів 500 тис. грн, засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі – задоволено апеляційну скаргу прокурора 17:49

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова, яким 34-річного жителя Київщини визнано винним у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).

Чернігівщина на екваторі І етапу олімпіадних змагань 17:12

Упродовж 25 – 26 жовтня 2025 року на Чернігівщині відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, німецької мови та географії, що стали екватором в графіку проведення олімпіад.

Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%. 16:31

Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%.

Ворогом здійснено чергову атаку на енергосистему області. 16:09

Вчора ворог здійснив чергову атаку на енергосистему Чернігівської області.

Водій з ознаками спʼяніння намагався втекти від патрульних 15:33

Сьогодні, близько 2-ї години, патрулюючи автодорогою М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), поблизу села Трисвятська Слобода, інспектори помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який рухався без державного номерного знаку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини