Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 10:20:19

Відповідача зобов’язано припинити порушення

28.08.2019   08:04Агенцiя

Рішенням адмінколегії територіального відділення у справі, розглянутій проти Срібнянської селищної ради, визнано вчинення порушення, передбаченого ч.1 ст.15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді бездіяльності селищної ради, яка полягала у непроведенні конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт Срібне.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закон України «Про відходи» передбачає, що до виключної компетенції сільських, селищних, міських рад відноситься, зокрема, визначення на конкурсних засадах юридичних осіб, які здійснюють у межах певної території збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами.

За повідомленням ради, виконавець послуг з вивезення побутових відходів на території смт Срібне на конкурсних умовах  не визначався. Рада надала право на необмежений термін здійснювати діяльність з вивезення побутових відходів КП «Комунгосп» без проведення конкурсу, хоча у межах області діяльність на ринку послуг у сфері поводження з побутовими відходами здійснюють 35 суб’єктів господарювання.

Таким чином, непроведення радою конкурсу на набуття права виконавця послуг з вивезення побутових відходів обмежує право суб’єктів господарювання, які мали (мають) намір взяти участь у такому конкурсі, змагатися за право надавати дані послуги споживачам селища, тобто використовувати власні досягнення для отримання переваг, порівняно з іншими суб’єктами господарювання, та може призвести до недопущення конкуренції на вказаному ринку, повідомило Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.

Чернігівський історичний ландшафт має офіційно стати частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Чернігівський історичний ландшафт має офіційно стати частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО 10:04

У 2024 році Чернігівщина відзначатиме важливу історичну подію – 1000-річчя Чернігівського князівства.

ТМ. Діназ - Десна 1:4

ТМ. Діназ - Десна 1:4 09:55

Голи: Бовтрук, 50 - Шевцов, 59 (з пенальті), 65, 79, Будківський, 69.

Кому на Чернігівщині готові платити найбільше ТОП-10 високооплачуваних вакансій

Кому на Чернігівщині готові платити найбільше ТОП-10 високооплачуваних вакансій 09:46

З пом’якшенням карантину бізнес поступово відновлює діяльність, і пропозицій роботи стає більше. Нові вакансії у базі даних обласної служби зайнятості з’являються постійно.