Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 10:44:11

Чоловік, який пограбував бабусю відбуватиме громадські роботи

27.08.2019   12:21Агенцiя

Бахмацьким районним судом Чернігівської області засуджено 29-річного чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка).

З`ясовано, що чоловік допомагаючи похилій односельчанці по домогосподарству, скориставшись її тимчасовою відсутністю, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння здійснив крадіжку грошових коштів у сумі 210 гривень з будинку потерпілої.

Незважаючи на фактичне невизнання своєї вини прокурором у суді доведено провину зловмисника та призначено покарання у виді до 200 годин громадських робіт, інформує Бахмацька місцева прокуратура Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.