Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:42:04

Щоб перевести платників податків на електронну звітність, податкова працює з 8 до 20

29.08.2012   17:36Агенцiя

Податкова нагадує про можливість отримання безкоштовних ключів для електронної звітності

На  сьогоднішній день у ДПІ м. Чернігові ДПС 97,5% платників ПДВ вже на практиці відчувають її переваги електронної звітності. А 60% платників податку на прибуток усвідомили зручність дистанційної податкової звітності.

До  речі, при ДПІ у м. Чернігові  вже діє сектор реєстрації користувачів сертифікації ключів ІДД ДПС. Відповідно до Регламенту АЦСК ІДД ДПС, затвердженого Головою ДПС України, надає послуги електронного цифрового підпису з безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.

За два з половиною місяці роботи АЦСК ІДД ДПС зареєстрував та надав послуги більше ніж 33,9 тис. клієнтів та сформував понад 72,9 тис. посилених сертифікатів.

Найбільшим  попитом сервіс користується у фізичних осіб - підприємців (20364 клієнтів, що складає 60%). Електронна звітність дозволяє значно економити час. Крім того, програмне забезпечення електронної звітності автоматично виконує чимало спеціальних розрахунків, самостійно визначає допущені неточності, дає підказки щодо заповнення того чи іншого показника податкової звітності тощо.

Працюють  співробітники сектору кожен  день з 9-00 до 20-00, у п'ятницю до 18-15, за адресою: вул. Кирпоноса, 28, кім. №14, телефон за довідками 774927, а також необхідну інформацію розміщено на сайті: http://www.cskidd.gov.ua.

За інформацією ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини