Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 22:48:30

Сновська поліція склала адмінпротокол на водія, який сів за кермо дуже п’яним

26.08.2019   08:45Агенцiя

Інспектори сектору реагування патрульної поліції під час патрулювання Сновська 21 серпня помітили п’яного водія та зупинили його. Виявилося, що чоловік перевищив допустиму норму алкоголю в крові у 16 разів.

Проігнорував правила дорожнього руху, сівши за кермо, 48-річний житель Сновського району. Під час спілкування з яким поліцейські запросили чоловіка до райлікарні, аби пройти тест на наявність алкоголю в крові.

Медики оглянули чоловіка та зробили висновок: в крові 3,2 проміле алкоголю. При цьому допустима норма алкоголю в крові лише 0,2 проміле.

Поліцейські склали на водія адмінпротокол за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом у нетверезому стані). Суд може оштрафувати за це чоловіка на 10200 гривень.

За сім місяців 2019 року на Чернігівщині в дорожньо-транспортних пригодах загинули 49 осіб. Основні причини аварій: порушення правил проїзду перехресть, недотримання правил безпечної дистанції, порушення правил маневрування, перевищення припустимої швидкості руху, керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини