Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 05:36:37

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

22.08.2019   13:43Агенцiя

До відома мешканців міста Чернігова:

В зв’язку з плановим ремонтом теплових мереж згідно графіку затвердженого Чернігівською міською радою з 27 по 29 серпня 2019 р. будуть проводитись гідравлічні випробування магістральних теплових мереж, тому гаряча вода в житлові будинки, установи та організації, які отримують послугу від КЕП «Чернігівська ТЕЦ» в цей період подаватись не буде.

При достроковому закінченні випробувань теплових мереж, відновлення гарячого водопостачання можливе раніше зазначеного строку.

Гідравлічні випробування- це метод діагностики, який використовується щорічно після закінчення опалювального сезону для завчасного виявлення та заміни до початку наступного опалювального сезону пошкоджених та зношених ділянок теплових мереж. У відповідності до нормативної документації, випробування здійснюються водою з температурою +40°С, яка подається до мереж з високим тиском.

КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» приносить вибачення мешканцям міста за тимчасові незручності, обумовлені необхідністю якісної підготовки теплових мереж до наступного опалювального сезону.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини