Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 01:31:04

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові

20.08.2019   13:23Агенцiя

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

За минулий тиждень до виконавчого комітету громадяни зверталися  щодо надання матеріальної допомоги, спиляння дерев, оформлення субсидій, забезпечення безкоштовними ліками, тощо.

Начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко поінформував присутні, що до 24 серпня (святкування Дня Незалежності України) завершиться виконання ремонтних робіт на площі Івана Франка, у парку Незалежності виконають благоустрій території та косіння трави навколо нового встановленого пам’ятного знаку борцям за Незалежність.

21 серпня виконають пробний запуск музикального фонтану у сквері Лисянського.

Начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський зазначив, що відповідно до розпорядження міського голови з 19 серпня розпочнеться перевірка готовності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста до нового навчального року. У загальноосвітній школі І-Ш ступенів №10 вже частково зроблені ремонтні роботи, а саме: термоізоляція зовнішніх стін фасаду будівлі, монтаж труб по класах(опалення) та зроблені отвори для рекуператорів також по класах ( комплексна термомодернізація школи відповідно до проекту НЕФКО), робити триватимуть і надалі.

Начальник управління культури і туризму Ніжинської міської ради Тетяна Бассак повідомила про загальноміські заходи, які відбудуться 23.08.19 о 10-00 годині на центральній площі міста урочисте підняття Державного прапора та вручення паспортів та покладання квітів до пам’ятного знаку Герої не вмирають. 24 серпня 0б 11-00 годині у парку Незалежності відбудеться відкриття пам’ятного знаку Борцям за Незалежність.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини