Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 12:34:51

Судитимуть чоловіка, який пограбував два будинки

19.08.2019   07:51Агенцiя

Прокурорами регіональної прокуратури забезпечено процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами пограбування двох житлових будинків.

З’ясувалося, що у липні 2018 року обвинувачений проник до житлового будинку у Чернігівському районі, звідки таємно викрав грошові кошти. Дії чоловіка, розпочаті як крадіжка, були виявлені потерпілою, однак його це не зупинило.

Зловмисник завдав жінці декілька ударів по голові, душив її, а потім штовхнув так, що вона не втрималася на ногах та впала на підлогу. Грабіжник покинув місце вчинення злочину разом з викраденим.

Через день обвинувачений пограбував ще один будинок, до нього він потрапив з дозволу власниці, яка люб’язно погодилася дати попити йому води.

Тепер 45-річний чоловік відповідатиме за вчинене у суді. Досудове розслідування за цими фактами завершено, обвинувальний акт стосовно чоловіка за ч. 3 ст. 186 КК України прокурором передано до суду, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12

Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.

Чернігів — не дошка для оголошень: порушника правил благоустрою притягнуто до відповідальності 11:45

Інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» зафіксували випадки масового несанкціонованого розміщення рекламних оголошень на електроопорах міста.

На Чернігівщині поліція викрила інженера у службовій недбалості під час реконструкції адмінбудівлі 11:24

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру інженеру з технічного нагляду, який допустив порушення під час реконструкції адміністративної будівлі центру надання соціальних послуг у Чернігівському районі.

Бронза Єлизавети Шевченко на Кубку Європи з дзюдо в Ризі 10:53

З 21 до 22 березня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо Riga Senior European Cup 2026, який зібрав понад 250 спортсменів із 27 країн світу.

Пліч-о-пліч до перемоги: молодь Чернігівщини змагатиметься у всеукраїнських студентських лігах 10:42

Область активно долучається до національного спортивного проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські студентські ліги», який об’єднує студентську молодь навколо спорту, командного духу та здорового способу життя.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини