Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 05:35:49

На засіданні виконавчого комітету Ніжинської міськради прийняли ряд важливих рішень

16.08.2019   12:22Агенцiя

У малій залі виконавчого комітету відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

На порядок денний винесено 4 проекти рішень, 8 - подані для розгляду у робочому порядку та «Різне»:

1.Про видалення зелених насаджень на території м. Ніжина.

2.Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 03.12.2015 року №321 «Про створення постійно діючої комісії для визначення стану зелених насаджень, розташованих на території міста й складання акту обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню».

3.Про встановлення тарифу на теплову енергію, на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «Солід Теплоенерго».

4.Про надання матеріальної допомоги.

Рішення, подані для розгляду у робочому порядку:

5.Про розгляд матеріалів опікунської ради.

6.Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини.

7.Про негайне відібрання дитини.

8.Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність негайного відібрання малолітньої дитини від батьків.

9.Про створення комісії з питань формування пропозицій використання у 2019 році субвенції з державного бюджету на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання наближених до сімейних та на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з числа або призначення їм грошової компенсації.

10.Про фінансування видатків, пов’язаних з придбанням листівок, запрошень та конвертів.

11.Про погодження розміру щомісячної плати за навчання учнів в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах м. Ніжина.

Під час розгляду проекту рішення «Про надання матеріальної допомоги» начальник сектора з питань прийому громадян і звернень відділу з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян Ірина Назаріна проінформувала, що на комісії по наданню матеріальної допомоги було розглянуто 84 звернення щодо надання матеріальної допомоги, в тому числі звернулось 24 багатодітні сім’ї, в яких діти в цьому році йдуть до першого класу. Така допомога їм надається в рамках міської програми підтримки багатодітних сімей на 2017-2021 рр.

Також прийняли ряд важливих рішень щодо початку створення дитячого будинку сімейного типу та отримання коштів з державного бюджету на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання наближених до сімейних та на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з числа або призначення їм грошової компенсації.

Начальник сектора профілактики правопорушень серед неповнолітніх служби у справах дітей Лариса Єрофєєва зазначила, що важливість прийняття таких рішень обумовлюється тим, що в короткі терміни потрібно подати пропозиції до Чернігівської обласної ради щодо виділення коштів на придбання житла для дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ) та для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з числа. В Ніжині на квартирному обліку перебуває таких 12 ніжинців. А також вже є сім’я, яка має бажання створити ДБСТ. Дана родина виховує трьох власних дітей та чотирьох - прийомних.

Міський голова Анатолій Лінник зазначив, що в Ніжині буде вперше створено дитячий будинок сімейного типу, а в Чернігівській області це другий. Планується придбати квартиру або декілька квартир у новобудові, оскільки є ряд важливих критерій по облаштуванню та санітарним нормам такого будинку. Для придбання житла або призначення грошової компенсації для 12 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з числа за проведеними розрахунками потрібно  4 млн 532 тс.48 грн. А на купівлю квартири для створення ДБСТ– 3 млн 108 тис 368 грн.

Анатолій Лінник звернув увагу присутніх на те, що будуть виготовлені вітальні листівки для запрошень з нагоди відзначення Дня незалежності. У листівках будуть використовуватися сюжети, які зобразила  ніжинка Анна Чепела. Міською владою вже не вперше використовуються сюжети картин ніжинських вихованці або випускників школи мистецтв. «Ми займаємося популяризацією своїх митців, це принципова позиція влади» - наголосив Анатолій Валерійович.

У «Різному розглянули електрону петицію щодо зниження тарифу на перевезення  пасажирів в маршрутних транспортних засобах.

Начальник відділу економіки Тетяна Гавриш проінформувала, що при встановленні тарифів на перевезення пасажирів перевізниками були надані розрахункові тарифи відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, які практично по всім маршрутах, були значно вищими. А також проведений пасажиропотік.

Відділом економіки проаналізовано розрахунки статей витрат по кожному маршруту. Зокрема, до уваги брали витрати на заробітну плату, на паливо, відрахування на соціальні заходи, амортизацію транспорту та всі види ремонтів, загальновиробничі та адміністративні витрати. Найнижча вартість на маршруті №15 – 6,02 грн., а найвищий на маршруті №14 – 11,91 грн.

Під час обговорення питання пасажирських перевезень очільник міста наголосив на дотриманні законодавчих норм при перевезенні пасажирів. Акцентував увагу перевізників на автобусах з двохдверними дверями, для входу і виходу пасажирів, адже безпека і комфорт пасажирів перш за все. Зважаючи на важливості питання пасажироперевезень Анатолій Валерійович доручив транспортному відділу при проведенні чергового конкурсу зробити обов’язковою умовою двохдверні автобуси.

Анатолій Лінник повідомив, що наразі розглядається питання про придбання  транспортних засобів для перевезення пільгової категорії пасажирів. Це буде виключно комунальний транспорт. А також будуть формуватися безпечні посадочні платформи, а питання інфраструктури і автомобільної техніки на маршруті потрібно синхронізувати.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.