Особистий контроль мера стимулює підрядників працювати чіткіше
Чернігівський міський голова особисто перевіряє хід робіт на об’єктах, які будуються та ремонтуються за кошти міського бюджету. 14 серпня він разом із керівниками профільних управлінь міськради побував на реконструкції вул.Ремісничої, будівництві нового міні-скверу на перехресті вул.Кирпоноса та просп.Перемоги, реконструкції підземних мереж водогону на вул.Героїв Чорнобиля та в навчальних закладах №1 та 3, де тривають капітальні ремонти.
На кожному об’єкті – свої особливості та проблематика, щодо яких і радилися та знаходили кращі рішення мер, керівники профільних управлінь міської ради та підрядники.
Зокрема, на вул.Ремісничій, а саме на ділянці від вул.Івана Мазепи до церкви, вже розпочали вкладати асфальт. На іншій ділянці, де буде проходити вже нова дорога, проводяться археологічні роботи. Їх термін та остаточний обсяг залежать від знахідок археологів.
Триває наймасштабніша цьогорічна міська реконструкція по вул.Героїв Чорнобиля триває. Даний об’єкт технічо складний, передбачає виконання великого обсягу робіт. За результатами контролю робіт сьогодні були зроблені кадрові висновки - прийняте рішення про заміну керівника на даному об’єкті. Сюди будуть направлені фахівці з центрального офісу підрядної організації. Загалом ситуація тут контрольована, буде прикладено максимум зусиль, щоби надолужити запланований графік виконання робіт.
У чернігівських школах №1 та №3 проводяться зовнішні та внутрішні будівельні роботи. Школи готують до нового навчального року: утеплюють стіни, фарбують фасади, ремонтують класні приміщення та ін. У цих школах реконструюють покрівлі. Під час проведення цих робіт підрядними організаціями була допущена однакова помилка. При розкритих ділянках покрівлі дах не забезпечили надійним накриттям плівкою чи іншим захисним матеріалом. Унаслідок цього під час дощів підтоплено стелі у кількох класних приміщеннях. Ці факти документально зафіксовано. Підрядні організації зобов’язалися за власні кошти виконати відновлювальні роботи, вартість яких орієнтовно більше 1 млн грн.
Загалом ситуація по всіх об’єктах контрольована, роботи виконуються у повному обсязі, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.