Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 22:10:03

У Сновську визначили проекти-переможці "Громадського бюджету"

12.08.2019   10:27Агенцiя

У Сновській ОТГ визначили переможців цьогорічного “Громадського бюджету”. За підсумками голосування право бути реалізованими за кошти міського бюджету вибороли три проекти.

Переможцями стали:
- проєкт "Безпечне харчування" набрав 199 голосів (придбання меблів та обладнання для їдальні Сновського НВК "ДНЗ-СЗНЗ І ст.") – 80 393 грн;
- проєкт "Вікно в Європу" набрав 124 голоси (Заміна вікон та дверей в Тихоновицькому фельдшерському пункті) – 34 900 грн;
- проєкт Стела "Захисникам України" набрала 22 голоси – 39 440 грн.

Як повідомили в міській раді, за офіційними результатами голосування проєкт "Парк відпочинку "Фонтанчик" у селі Нові Боровичі" отримав 29 голосів і посів третє місце. Але фінансуванню не підлягає, оскільки у сумі з вартістю перших двох проектів перевищує розмір Громадського бюджету на 2019 рік – 200 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини