Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 21:38:31

Вогнеборці ліквідовують наслідки загорянь на торфовищах та природних екосистемах

09.08.2019   07:44Агенцiя

Упродовж доби на Чернігівщині зареєстровано 14 пожеж у природних екологічних системах на території Сновського, Корюківського, Бобровицького, Козелецького та Чернігівського районів. Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 78 га.

Станом на 12:00 8 серпня триває гасіння пожеж на торфовищах біля сіл Кукшин, Оленівка, Займище у Ніжинському, Борзнянському та Сновському районах. Вогнеборці продовжують роботи на площі понад 2 га.

8 серпня до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про загоряння торфу окремими осередками на площі 0,7 га біля с. Пилятин. До гасіння оперативно залучено 3 одиниці спеціальної техніки 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Козелець та місцевої пожежної команди с. Данівка, а також 1 мотопомпа, трактор з ємкістю для підвозу води.

Загалом від Управління ДСНС України у Чернігівській області залучено 44 чоловіка особового складу, 9 одиниць спеціальної техніки, 5 мотопомп. Наразі, заходи з ліквідації пожеж тривають, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини