Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 липня, 16:10:49

"Хочеш розвитку громади - подбай про її безпеку"

07.08.2019   09:21Агенцiя

Такі слова почув від польських менторів Славоміра Клусека та Здіслава Внека, представників Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща, які відвідали Менську громаду в рамках напрацювання стратегії розвитку безпеки в об'єднаних територіальних громадах.

Проект "Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України" реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 30 громадах з 6 областей України. В Чернігівській області в ньому беруть участь крім Менської, ще і Бобровицька, Височанська, Плисківська, Сосницька об’єднані територіальні громади.

Під час візиту по нашої громади відбулася зустріч в міській раді та візит до с.Дягова. Учасниками зустрічі було обговорено найважливіші аспекти, які слід врахувати при розробці плану поліпшенні системи її цивільного захисту.

Так за останні 5 років в населених пунктах громади сталося більше 270 пожеж, в яких загинуло 17 чоловік; люди та підприємства зазнали значних матеріальних збитків.

Приділяючи увагу розвитку мережі пожежних команд і добровільному пожежному руху, ми можемо значно скоротити і матеріальні збитки, і що є найголовніше, скоротити кількість людських жертв.

З роботою комунальної установи "Місцева пожежна охорона", її матеріально-технічною базою та роботою добровільної пожежної команди в с.Дягова, менторів проекту ознайомив директор установи Анатолій Фурман. Під час зустрічі в у міській раді, спільно з керівниками обласного управління ДСНС обговорили найголовніші кроки, які виникають під час створення добровільних пожежних команд в громаді, можливості ефективного управління в кризових ситуаціях та підготовку планів реагування на надзвичайні ситуації та стратегії розвитку безпеки в Менській міській об'єднаній територіальній громаді.

Вже у жовтні місяці, напрацьована з допомогою польських менторів, "стратегія безпеки" буде презентована депутатам ради.

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня 14:55

Постанову № 3809 на засіданні підтримали 326 народних депутатів.

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області 14:48

Начальником Головного управління ДПС у Чернігівській області призначено Людмилу Слотюк. Відповідний наказ підписаний Головою ДПС України Олексієм Любченко 13 липня 2020 року.

У Чернігівській області за минулу добу +19 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +19 нових випадків COVID-19 12:36

Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА надало інформацію стосовно захворюваності на коронавірус станом на 11 годину середи, 15 липня.

Школи Чернігова готуються до початку нового навчального року

Школи Чернігова готуються до початку нового навчального року 12:30

Про основні на сьогодні робочі питання в підготовці освітніх закладів Чернігова до початку навчального року тезово прозвітував 14 липня на щотижневій розширеній нараді в муніципалітеті керівник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Анатолій Лінник провів прийом громадян

Анатолій Лінник провів прийом громадян 12:17

14 липня Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян.