Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:56:19

"Хочеш розвитку громади - подбай про її безпеку"

07.08.2019   09:21Агенцiя

Такі слова почув від польських менторів Славоміра Клусека та Здіслава Внека, представників Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща, які відвідали Менську громаду в рамках напрацювання стратегії розвитку безпеки в об'єднаних територіальних громадах.

Проект "Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України" реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 30 громадах з 6 областей України. В Чернігівській області в ньому беруть участь крім Менської, ще і Бобровицька, Височанська, Плисківська, Сосницька об’єднані територіальні громади.

Під час візиту по нашої громади відбулася зустріч в міській раді та візит до с.Дягова. Учасниками зустрічі було обговорено найважливіші аспекти, які слід врахувати при розробці плану поліпшенні системи її цивільного захисту.

Так за останні 5 років в населених пунктах громади сталося більше 270 пожеж, в яких загинуло 17 чоловік; люди та підприємства зазнали значних матеріальних збитків.

Приділяючи увагу розвитку мережі пожежних команд і добровільному пожежному руху, ми можемо значно скоротити і матеріальні збитки, і що є найголовніше, скоротити кількість людських жертв.

З роботою комунальної установи "Місцева пожежна охорона", її матеріально-технічною базою та роботою добровільної пожежної команди в с.Дягова, менторів проекту ознайомив директор установи Анатолій Фурман. Під час зустрічі в у міській раді, спільно з керівниками обласного управління ДСНС обговорили найголовніші кроки, які виникають під час створення добровільних пожежних команд в громаді, можливості ефективного управління в кризових ситуаціях та підготовку планів реагування на надзвичайні ситуації та стратегії розвитку безпеки в Менській міській об'єднаній територіальній громаді.

Вже у жовтні місяці, напрацьована з допомогою польських менторів, "стратегія безпеки" буде презентована депутатам ради.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.