В області проходить навчання для прийомних батьків
Третій рік поспіль на Чернігівщині свої двері відкрила «Літня школа» для прийомних батьків та батьків-вихователів, а також їхніх дітей. Тренінги з проживанням проходитимуть у Количівці на базі громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові».

Програма досить насичена як для дорослих, так і дітей. З першими профільні фахівці говоритимуть про дитячо-батьківські відносини, міжособистісні стосунки між чоловіком та дружиною у прийомній сім’ї, покарання дітей та багато іншого. Молодші ж учасники відвідають розважальні комплекси у Чернігові. Для них також проведуть різноманітні майстер-класи, спортивні змагання, квести та покажуть музичну казку.
Завітала на відкриття виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова:
— Сповна використайте можливість здобути нові знання, отримати практичні поради від експертів та обмінятися досвідом.
Розумію, що ви обрали для себе складний шлях, адже знайти особливий підхід до кожної дитини дуже важно, особливо якщо вона раніше виховувалася в іншій сім’ї.
Нині в області більше двох тисяч дітей потребують опіки держави. Переважна більшість з них (ред.: 93%) виховуються в нових родинах. Зокрема, понад 500 — у 203 прийомних сім’ях та 28 ДБСТ. Можливо, саме ваші сміливі вчинки заохотять інші родини на Чернігівщині поділитися своїм теплом із малечою, яка лишилася любові батьків. Пам’ятаймо: кожна дитина заслуговує на сім’ю.
У роботі триденної «Літньої школи» візьмуть участь шість прийомних сімей та два дитячі будинки сімейного типу з Бобровицького, Борзнянського, Коропського, Ніжинського, Сосницького, Семенівського районів та Прилук.
За детальною інформацією, як створити прийомну родину чи дитячий будинок сімейного типу, звертайтеся до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей у своєму районі чи ОТГ, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.