Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 19:03:00

Упродовж минулого тижня Чернігівські надзвичайники врятували 1 особу та 65 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

05.08.2019   12:20Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 29 липня по 05 серпня рятувальники підрозділів Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини ліквідували 45 пожеж, з яких 17 виникло в житловому секторі громадян, 3 на об'єкті, 1 на транспорті, 23 в природних екологічних системах (1 загоряння на торфовищі,1 - настилу в лісі та 21 загоряння сухої трави й сміття), 1 інша.

Загальна площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 28,5 га. Під час ліквідації пожежі 1 особу врятовано, в результаті дії небезпечних факторів вогню 1 особу травмовано.

У водоймах Чернігівщини потонула 1 людина.

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено 2 артилерійські снаряди калібром 152 та 76 мм, 1 мінометну міну калібром 51 мм часів Другої світової війни, що були виявлені 01 та 02 серпня на відкритій території біля р. Десна у м. Новгород-Сіверський та спортивному майданчику в с. Домашлин Корюківського району.

Крім того, рятувальники ДСНС 11 разів залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини