Біля с. Іванівка викрито грубе порушення зі збитками понад 12 тис. грн., - Чернігівський рибоохоронний патруль
27 липня Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Головного управління Національної поліції області викрито мешканця м. Чернігів, який виловлював рибу забороненими знаряддями лову з човна.

Порушник за допомогою 2 од. сіток виловив 15 кг риби: білизна - 1 шт., судак – 13 шт., щука – 3 шт., окунь – 21 шт., плітка – 10 шт., синець – 33 шт. та плоскирка – 9 шт. Збитки, завдані рибному господарству, склали 12 223 грн.
Інцидент стався на озері поблизу с. Іванівка Чернігівського району.
На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо - оперативна група Чернігівського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області.
У правопорушника вилучені заборонені знаряддя лову, незаконно добута риба та гумовий човен. Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
На громадянина складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали направлені до Чернігівського районного суду для притягнення винної особи до відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.