Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 16:15:27

До державної власності повернуто об’єкт нерухомості вартістю майже 700 тис грн

27.07.2019   09:22Агенцiя

Органами прокуратури проводиться системна робота щодо відновлення порушених економічних інтересів держави, зокрема у сфері державної власності.

Як встановлено, у червні 2017 року між Регіональним відділенням Фонду Державного майна України по Чернігівській області з суб’єктом господарювання укладено договір оренди нежитлових приміщень площею 175,25 м2 та вартістю майже 700 тис грн, що знаходяться у м. Чернігів та обліковуються на балансі Деснянського басейнового управління водних ресурсів.

Враховуючи порушення орендарем умов договору в частині своєчасності та повноти сплати орендної плати та нарахованих штрафних санкцій, прокурор звернувся з позовом до суду про стягнення заборгованості, розірвання договору та повернення майна в розпорядження держави.
Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 26.03.2019 позов прокурора задоволено.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області повідомило, що наразі підписано акт про повернення майна до державної власності.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини