У м. Ніжин ліквідовано пожежу в складському приміщенні на території Ніжинського жиркомбінату
25 липня о 18:00 у м. Ніжин по вул. Прилуцька, 2 на території Ніжинського жиркомбінату виникла пожежа у складській будівлі з соняшниковою лузгою (близько 17 т) на площі 2 тис. м кв.
Жертв та постраждалих немає.
До гасіння залучалося 10 од. техніки та 33 чол., з них від ДСНС 9 одиниць техніки, 31 чол. особового складу та вертоліт МІ-8 з водозливним пристроєм Ніжинського Спеціального авіаційного загону ДСНС України (здійснено 9 скидів 22,5 т води).
О 01:25 пожежу ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю та перекриття складу сировини №3, №4 площею 2000м.кв., лушпиння насіння загальною вагою 17тонн. Пошкоджено підсобні приміщення сировинної дільниці, технологічне обладнання складів сировини №3, №4, технологічне обладнання рушійно-віяльної дільниці.
Причина пожежі: недолік конструкції, виготовлення і монтажу виробничого обладнання, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.