Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 23:28:57

Понад 1600 безпритульних тварин отримало допомогу

25.07.2019   08:46Агенцiя

Рівно рік - з липня 2018 року - в Чернігові працює комунальне підприємство «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин».

Першочерговим завданням підприємства є відлов безпритульних тварин, їх стерилізація, вакцинація від сказу та надання допомоги травмованим або важкохворим.

Інформацією про результати першого року своєї роботи заклад поділився на сторінці в Facebook.

Отже, за рік у центрі було перетримано 1604 тварини, 1554 з них зареєстрували в міжнародній базі Animal-ID, 1423 тварини стерилізували, 70 тварин повернуто господарям та 219 прилаштовано в родини. Допомогу в лікуванні отримало більше ніж 500 тварин, 263 з них було в край тяжкому стані.

Починаючи з липня цього року всі тварини, які прилаштовуються в родини – чіповані.

На підприємстві кажуть, що приділяють увагу і медійним проектам, які спрямовують на виховання відповідного ставлення до братів наших менших.

Нагадаємо, що КП «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» знаходиться по вул.Володимира Дрозда, 20а. Графік роботи: з 9.00- 18.00, крім вихідних. Телефон для інформації 0635736020.

Усі охочі долучитися до допомоги безпритульним тваринам можуть приносити до центру: сухі та вологі корми, засоби дезінфекції, одноразові та багаторазові гумові рукавички, одноразові хірургічні халати, одноразові медичні пелюшки, ганчір'я (бавовна або льон, паперові рушники, відра, миски для годування тварин), повідомила пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини