Суд розгляне позов прокурора щодо невиплати навчальним закладом грошової допомоги дітям-сиротам
Судовий розгляд триває, інформує Чернігівська місцева прокуратура.
Чернігівським окружним адміністративним судом призначено до розгляду по суті позов заступника керівника Чернігівської місцевої прокуратури в інтересах служби у справах дітей Чернігівської ОДА до Комунального Закладу «Чернігівська школа-інтернат І-ІІІ ступенів» про визнання протиправною бездіяльності навчального закладу щодо невиплати одноразової грошової допомоги випускникам - дітям-сиротам.
Встановлено, що адміністрацією закладу освіти на виконання вимог ст. 8 «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» випускникам, які закінчили навчання у 2017-2018 роках, мала бути нарахована та виплачена одноразова грошова допомога у розмірі не менше шести прожиткових мінімумів для осіб відповідно віку, тобто у сумі не менше 10 000 грн кожному.
Водночас, закладом освіти у порушення вищевказаної норми Закону, здійснено виплату лише 5 дітям-сиротам у розмірі 1300 грн.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.