Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 20:35:31

Взаємодія ОСББ з органами місцевого самоврядування: як досягти синергії

24.07.2019   16:39Агенцiя

23 липня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбувся Форум «Взаємодія ОСББ між собою та з органами влади: як досягти синергії», у якому взяли участь мешканці багатоквартирних будинків міста - недавно утворені ОСББ.

Національний консультант з підтримки створення ОСББ та розвитку їх потенціалу (ПРООН) в Чернігівській області Світлана Рожок у ході тренінгу поділилася досвідом із присутніми стосовно взаємодії на даному етапі ОСББ з органами державної влади і місцевого самоврядування.

Світлана Рожок ознайомила із головними аспектами співпраці та досягненням мети Workshop «Як досягти синергії»: робота в змішаних групах.

У ході тренінгу розглянули й питання порядку денного «Громадські спілки і Асоціації ОСББ: коли 1+1=3». Асоціація ОСББ працює задля всебічного сприяння побудови громадянського суспільства, реформування житлово-комунального господарства, сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення.

Національний консультант проінформувала присутніх представників ОСББ та мешканців багатоквартирних будинків міста — майбутніх учасників проектів про типові заходи енергозбереження та шляхи економії енергоресурсів.

Також Світлана Рожок нагадала, що за підтримки міської влади у місті протягом 2015-2017 років реалізувався проект ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ». У рамках цього проекту завершено реконструкцію та впровадження енергозберігаючих технологій на будинках за адресами: вул. Вокзальна, 19, вул. Київська, 188, вул. Київська 186, вул. Боброва, 86, вул. 1Травня, 99, вул. Вокзальна. 40, вул. Соборна, 43, вул. Фабрична, 62. Реалізовано проекти з енергозбереження в ЗОШ №6, ДНЗ №4. Ресурсний центр розвитку громади, метою діяльності якого є проведення консультацій щодо створення ОСББ, реалізація державної політики у сфері реформування житлово-комунального господарства міста, також з’явився завдяки участі в проекті ПРООН.

Опісля Національний консультант з підтримки створення ОСББ та розвитку їх потенціалу (ПРООН) в Чернігівській області Світлана Рожок також зустрілася із мешканцями Центрального мікрорайону міста комітету самоорганізації населення № 1 по вулиці 1 Травня, 97 та надала роз’яснення прилучанам щодо переваг у створенні ОСББ, інформує Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини