Ніжинська громада передає свій досвід
23 липня у великій залі виконавчого комітету відбулася зустріч керівництва міста з представниками Полтавської та Харківської об’єднаних територіальних громад.
У засіданні взяли участь міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, заступник міського голови Сергій Дзюба, радник міського голови Сергій Осадчий, керівники управлінь та відділів виконавчого комітету.
Міський голова Анатолій Лінник у вступному слові відмітив, що Ніжинська міська територіальна об’єднана громада найбільша в Чернігівській області, оскільки в ній проживає понад 70 тисяч громадян. Поділився досягненнями в залученні інвестицій, розвитку культурної спадщини, затвердження Стратегії Ніжинської міської територіальної громади 2027. Позитивно відмітив роботу громади міста, яка постійно долучається до соціально-економічного розвитку міста.
Учасникам ознайомчого візиту представили презентації щодо міжнародної та вітчизняної співпраці як одного з основних елементів покращення іміджу громади; досвіду міста Ніжина: нової парадигми місцевої економічної політики; позитивного іміджу Ніжина як необхідного компоненту туристичної привабливості.
Директор Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Ірина Кудрик відмітила індивідуальність, глибину та якість затвердженої Стратегії Ніжинської міської територіальної громади 2027 та подякувала міському голові та його команді за вклад у розбудову міста та за тісну співпрацю з бізнесом та громадськістю.
Обговорили, не менш важливе питання, це залучення інвесторів та створення сприятливих умов для роботи, стимулювання місцевої ініціативи, залучення кваліфікованих кадрів тощо. Обмін досвідом на рівні місцевого самоврядування має виключне значення для впровадження реформи на місцях, формування сучасних менеджерів. Питання підготовки кадрів місцевого самоврядування має вирішальне значення для успіху реформи та децентралізації, завдяки яким місцеве самоврядування отримує значно більший обсяг повноважень, особливо на його базовому місцевому рівні.
Після офіційної частини учасник зібрання взяли участь в оглядовій екскурсії містом.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.