Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 16:07:52

Оштрафовано ТОВ "Спецмебліпостач" та ФОП Цвіра А.Д. на 40 тис.грн за антиконкурентні узгоджені дії

22.07.2019   08:21Агенцiя

Повідомдяє Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Оштрафовано ТОВ «Спецмебліпостач» (м.Чернігів) та ФОП Цвіра А.Д. (м.Чернігів) на 40 тис.грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів при закупівлях за державні кошти шкільних меблів (шкільні парти зі стільцями для навчальних кабінетів початкових класів, у яких буде здійснюватися навчання за програмою «Нова українська школа») Управлінням освіти Чернігівської міської ради.

Узгодивши свої дії під час підготовки та участі в тендерах, учасники замінили ризик, що породжує конкуренція, на координацію своєї поведінки, яка призвела до усунення між ними конкуренції під час торгів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.