Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 17:05:23

Лісові Сорочинці потрапили до півфіналу всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України 2019"

20.07.2019   11:01Агенцiя

В Україні обрали кращі бізнес-плани розвитку сільських територій. Онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019», як уже повідомлялося на нашому сайті, фінішувало вчора, 18 липня.

У рамках відбору претендентів кожен охочий міг віддати свій голос за одне або декілька сіл. За підсумками опитування були визначені 11 найкращих бізнес-планів розвитку сільських територій.

Села, що зайняли 10 та 11 позицію рейтингу, отримали однакову кількість балів — по 2,4 тис. голосів. Саме тому до півфіналу увійшло 11 сіл, серед яких є і представники Чернігівщини. Наші земляки із Лісових Сорочинців, що на Прилуччині, подали на конкурс проект із облаштування вуличного освітлення за допомогою ліхтарів на сонячних батареях .

З сьогоднішнього дня по 31 липня члени Експертної ради конкурсу будуть відбирати з 11 сіл-півфіналістів 5, які пройдуть у фінальний етап конкурсу. Кожен член Експертної ради буде оцінювати бізнес-плани конкурсантів за 100-бальною шкалою.

Склад Експертної ради:

1. Ольга Трофімцева, виконуюча обов'язки міністра аграрної політики і продовольства України;

2. Олександр Почкун, генеральний директор ТОВ «Бейкер Тіллі Україна»;

3. Алекс Ліссітса, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральний директор ІМК;

4. Каролін Спаанс, радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні;

5. Володимир Васильєв, голова правління ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні»;

6. Анатолій Циркун, генеральний директор агентства UCABevent, керівник агентства UCABtravel та освітнього проекту «Агрокебети»;

7. Ольга Сидоренко, директор журналу Agroexpert;

8. Микола Непом'ящий, керівник адміністративного відділу Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;

9. Ігор Абрам'юк, незалежний експерт з регіонального та місцевого розвитку;

10. Алла Стрижеус, керівник проекту AgroPortal.ua

Крім того, з 1 по 30 серпня відбудеться «Неймовірний сільський автопробіг» по 5-ти селах-фіналістах, в рамках якого журналісти AgroPortal.ua відвідають кожну з громад, для того щоб переконатися в неймовірності села та допомогти підготуватися до захисту свого бізнес-проекту перед членами Експертної ради восени цього року.

Довідково

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019» проводиться вже вчетверте аграрним онлайн-виданням AgroPortal.ua. За чотири роки в ньому взяли участь 690 сіл з усіх куточків України.

Конкурс «Неймовірні села України 2019» проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Посольства Королівства Нідерланди в Україні, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), освітнього проекту «Агрокебети», ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад та журналу Agroexpert.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.