Вода забрала життя двох чоловіків
17 липня о 23:50 до Служби порятунку "101" у Менському районі надійшло повідомлення, що у р. Мена, яка протікає районним центром, виявлено тіло 42-річного місцевого жителя.
18 липня о 08:30 у р. Десна біля с. Куковичі Менського району було виявлено тіло чоловічої статі. Для проведення робіт по підняттю потопельників на поверхню залучались рятувальники 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області.
Обставини трагічних випадків та особу потонулого у р. Десна чоловіка встановлюють правоохоронні органи, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression