Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 15:49:21

Поліція викрила серійного квартирного злодія

18.07.2019   07:57Агенцiя

Оперативники кримінальної поліції затримали у Чернігові раніше судимого місцевого жителя, причетного до грабежу та майже десятка крадіжок.

Поліцейські встановили, що 30-річний зловмисник діяв у місті впродовж двох місяців, з травня по липень. Він проникав до житла чи господарських приміщень переважно увечері або вночі. Злодій підбирав ключі до вхідних дверей або заходив у незамкнені помешкання. Там вигрібав усе цінне, що втрапить під руку, і непомітно зникав.

Читатати також: Поліція закликає громадян подбати про надійний захист житла

Практично завжди незваному гостю вдавалося уникнути контактів з господарями. Але під час крадіжки з помешкання священика злодій несподівано зіткнувся з хазяїном. Там заброда вдався до грабежу. Він завдав господарю тілесних ушкоджень та втік з прихопленою іконою, яка має велику духовну цінність, проте коштує порівняно недорого.

Оперативники кримінальної поліції Чернігова, аналізуючи отриману інформацію про злочини, встановили особу підозрюваного. Цей 30-річний містянин вже відбував колись покарання, теж за квартирні крадіжки.

Поліцейські затримали підозрюваного при спробі реалізувати мобільний телефон, добутий під час чергової крадіжки. Молодик зізнався у скоєних злочинах та дав вичерпні правдиві свідчення.

Затриманому зловмиснику оголошено про підозру у скоєнні злочинів за ч.3 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище), а також ч.2 та 3 статті 185 ККУ (крадіжка, вчинена повторно та поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). Санкція найтяжчої з них — до восьми років позбавлення волі.

Наразі вирішується питання обрання серійному крадієві міри запобіжного заходу. Також поліція перевіряє його на причетність до аналогічних злочинів як у Чернігівській, так і в прилеглих областях.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області повідомив, що триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини