За п'ять хвилин після отримання виклику патрульні виявили особу, ймовірно, причетну до крадіжки
«Невідомі викрали з кишені мій гаманець», – з такими словами звернулась сьогодні, близько восьмої ранку, на лінію «102» 54-річна місцева жителька.
Вона повідомила, що двоє невідомих чоловіків викрали в неї гаманець, в якому були гроші, банківські картки та пенсійне посвідчення.
За вказаною адресою негайно виїхав екіпаж патрульних.
Заявниця надала детальний опис підозрюваних.
І вже за п’ять хвилин одну особу, ймовірно причетну до крадіжки, виявили правоохоронці на залізничному вокзалі, інформує Патрульна поліція Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.