Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 12:45:08

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 2 артилерійські снаряди часів Другої світової війни

17.07.2019   07:48Агенцiя

16 липня о 14:30 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області від жителів с. Новий Білоус Чернігівського району надійшло повідомлення про те, що на відкритій території неподалік населеного пункту було виявлено предмет, схожий за ознаками на боєприпас.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення, які прибули за викликом, встановили, що це артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни.

Під час обстеження прилеглої території сапери ДСНС виявили додатково ще один артилерійський снаряд калібром 76 мм.

Після проведення невідкладних робіт, вибухонебезпечні предмети спецавтомобілем були вивезені у визначене місце та о 17:40 знищені у встановленому порядку, інформує УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50

У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».

Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15

21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини