Поліція розслідує спробу підпалу пам’ятника у Чернігові
За фактом хуліганських дій двох молодиків, які увечері 12 липня спробували підпалити монумент на честь визволителів Чернігова від німецько-фашистських загарбників, поліція відкрила кримінальне провадження.
Повідомлення про зухвалий злочин надійшло на спецлінію «102» учора близько 11-ї вечора.
Заявник розповів, що двоє невідомих кинули пляшку з легкозаймистою рідиною на монумент «Танк», встановлений у Чернігові на площі Перемоги на честь визволителів міста від нацистської окупації.
На місце події негайно прибули патрульна поліція та пожежний розрахунок, було направлено слідчо-оперативну групу.
Правоохоронці спільно з небайдужими громадянами затримали «за гарячими слідами» двох молодиків, які підозрюються у вчиненні хуліганських дій.
Пожежні швидко ліквідували займання, тож пам’ятник практично не постраждав. Вогонь лише встиг трохи пошкодити фарбове покриття Танку.
За фактом злочину поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 статті 296 Кримінального кодексу України («хуліганство»). Вона передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської областіповідомив, що триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.