Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 19:54:43

Про забезпечення інтернетом жителів Чернігівщини. Статистика

13.07.2019   19:12Агенцiя

За даними вибіркового обстеження у 2018 році 71% домогосподарств Чернігівщини, які проживають в міських поселеннях та 31% – у сільській місцевості, мали доступ до послуг Інтернету вдома (в Україні – 72% та 41% відповідно).

Серед регіонів найбільший доступ у містах мали домогосподарства м. Києва, Дніпропетровської та Рівненської областей (85–83%), у сільській місцевості – на Закарпатті та в Чернівецькій області (по 73% у кожній).

Найчастіше (75%) населення Чернігівської області користувалося послугами Інтернету не менше ніж раз на день, а кожен п’ятий – не менше ніж раз на тиждень, але не кожен день.

Вдома Інтернетом користувалося 96% населення, через мобільний телефон – 51%, на роботі – 26%, а кожний шостий – в інших місцях (у друзів, знайомих).

Для більшості користувачів Інтернет був потрібний для спілкування, скачування фільмів, музики, перегляду телебачення, навчання та освіти.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини