Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 березня, 11:28:08

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськради

13.07.2019   09:20Агенцiя

Відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

У засіданні взяли участь представники від кандидатів у народні депутати України від різних політичних сил та ЗМІ. На порядку денному було 4 питання в Різному:

"Різне":

1.Про розгляд повідомлення кандидата в депутати Верховної ради України О. Харченка щодо проведення 19.07.2019р. на площі І.Франка масового заходу.

2.Про розгляд повідомлення кандидата в народні депутати України О.Кодоли щодо проведення 19.07.2019р. з 10.00 до 22.00 год. на площі І.Франка мирного зібрання у формі масово-розважального заходу.

3.Про розгляд листа довіреної особи кандидата в народні депутати О.Кодоли Ларченко М.О. від 11.07.2019р.

4.Про розгляд повідомлення від 11.07.2019 №01-03/32 представника ГО "Правохахист плюс" Н.М.Остраниці, щодо проведення у сквері ім.Миколи Гоголя масового заходу.

На початку засідання перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, вручив Почесну Грамоту Виконавчого комітету Ніжинської міської ради Петру Балашу, головаі громадської організації «Бджолярі Ніжинщини», Почесному пасічнику України, члену ради Спілки пасічників України, члену Громадської ради при виконавчому комітеті Ніжинської міської ради з нагоди святкування 70-річного ювілею. Григорій Миколайович, побажав відомому бджоляреві міцного здоров’я, наснаги та процвітання його улюбленого захоплення. До вітальних слів долучилися голова районної ради Олег Бузун, який презентував цінні подарунки: квіти та українську вишиванку. С теплими словами вітання до ювіляра звернулися Голова Громадської ради при виконавчому комітеті Ніжинської міської ради Володимир Дорохін, голова МГО ветеранів Людмила Величко та директор Територіального центру Іннеса Шаповалова, які також подарували квіти, Грамоту від центру,  подарунки, теплі слова та сеанс масажів (територіальний центр - опікується людьми похилого віку).

Далі перейшли до розгляду повідомлень та листів від кандидатів у народні депутати України. Нагадаємо, що листи на проведення мирних зібрань від обох кандидатів надійшли одночасно(в одни день). В даних повідомлення х місце та час проведення співпадає.

Довіреної особи кандидата в народні депутати О.Кодоли Марина Ларченко, зауважила, що даний кандидат не проти проведення масового заходу, який запланований на 19.07.2019 о 17-00 до 22-00 години одночасно з кандидатом у народні депутати України, Олександром Харченком. Адже обидва кандидати звернулися з відповідними листами до виконавчого комітету Ніжинської міської ради про надання дозволу на проведення масового мирного зібрання 19.07.2019 року з 17-00 до 22-00 година на площі Івана Франка.

Довірена Особа кандидата у народні депутати О.Харченка, зачитав правовий висновок за зверненням кандидата в народні депутати по 209 одномандатному виборчому округу Харченка О.В.(адвокат, кандидат юридичних наук Шадура Д.М.).

Обговоривши всі пропозиції, щодо місць проведення заходів, виконавчий комітет Ніжинської міської ради надав згоду на  проведення 19 липня 2019 року мирних зібрань на площі Івана Франка, за умови укладання договору з КП «ВУКГ»(встановлення контейнерів для сміття та їх вивіз), узгодження з відділом поліції схеми перекриття доріг та забезпечення громадського порядку, та надати всі відповідні документи до 17:00 години 17.07.2019 року.
 

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини