Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 15:24:00

"Чернігівщина, купуй рідне". ВІДЕО

13.07.2019   08:00Агенцiя

Чернігівська ОДА запроваджує нові ініціативи, щоб підтримати місцевих товаровиробників. Це стимулюватиме розвиток малого і середнього бізнесу Чернігівщини, а також заохочуватиме жителів області купувати товари місцевого виробництва.

У цьому переконана директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик.

Під час пресбрифінгу очільниця профільного Департаменту презентувала ініціативу «Чернігівщина, купуй рідне». Стікери з такою назвою вже почали поширюватися торгівельними мережами області.

До речі, цей логотип для використання можна скачати у відповідному тематичному розділі на офіційному сайті ОДА та маркувати власну продукцію, щоб популяризувати її.

Також у цьому розділі можна отримати інформацію про товаровиробників продовольчих і непродовольчих товарів Чернігівщини, переліки заходів виставково-ярмаркової діяльності, іншу корисну інформацію щодо захисту споживачів, якості та безпечності товарів тощо.

Ще одна з ініціатив, яку презентувала Олександра Хомик, – конкурс «Кращий товар Чернігівщини» – 2019, підсумки якого планується підбити під час традиційного «Бізнес-фесту» 1 вересня цього року.

Участь у конкурсі є безкоштовною. Визначатиметься кращий товар (продукція) за номінаціями «Продовольчі товари» та «Промислові товари для населення».

Незабаром стартуватиме і конкурс «Краща інноваційна розробка». Його учасники зможуть подати інноваційні розробки (винаходи), розроблені за останні 5 років, які вже впроваджені у виробництво, та ті, що знаходяться на стадії розробки. Участь у конкурсі також буде безкоштовною.

Мова йшла сьогодні й про запровадження часткового відшкодування витрат підприємств на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях. На це в обласному бюджеті цьогоріч передбачено 100 тисяч гривень, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

 Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників

Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17

Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.