Судитимуть рецидивіста за наругу над могилою
У разі визнання чоловіка винуватим у пред’явленому обвинуваченні йому загрожує покарання до 6 років позбавлення волі.
Бахмацькою місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо раніше судимого чоловіка, який з корисливих мотивів здійснив наругу над могилою (ч. 3 ст. 297 КК України).
Установлено, що у грудні минулоріч 46-річний чоловік з корисних мотивів демонтував металеву огорожу з могили на місцевому кладовищі, яку в подальшому збув у якості металобрухту.
Крім того, зловмисник обвинувачується у вчиненні 2 крадіжок, одна з яких з проникненням до сховищагромадян.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.