Ніжинська поліція затримала чоловіка, який вчинив сексуальне насильство
Співробітники Ніжинського відділу поліції затримали чоловіка, який вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої особи.
Про злочин заявила матір потерпілої дівчинки. Вона повідомила поліцію про те, що місцевий мешканець на вулиці вчинив сексуальне насильство по відношенню до її малолітньої дитини.
Як стало відомо згодом, чоловік втерся в довіру дівчинки та пригостив солодощами, а потім почав вчиняти сексуальне насильство (не плутати зі зґвалтуванням).
У ході проведення розшукових заходів у Ніжині працівники сектору кримінальної поліції встановили місцеперебування доволі немолодого підозрюваного. Раніше чоловік не мав проблем із законом, але зараз поліція перевіряє його особу на причетність до аналогічних злочинів на території суміжних областей.
Правоохоронці вилучили низку речових доказів. У скоєному чоловік зізнався і дав правдиві свідчення. Його затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 4 статті 153 Кримінального кодексу України – сексуальне насильство, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області повідомляє, що таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.