Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 06:06:38

У Чернігівському районі поліція знищила наркотичну плантацію

12.07.2019   08:06Агенцiя

Дільничні офіцери поліції виявили на подвір’ї мешканки району засаджену плантацію маку, яку жінка дбайливо вирощувала та доглядала.

Незаконний «врожай» з близько двох сотень рослин маку вилучено та направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру в Чернігівській області.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Вона передбачає штраф до 8500 гривень, або арешт на строк до 6 місяців, або до трьох років обмеження волі.

Поліція Чернігівщини закликає громадян в разі виявлення посівів маку чи конопель негайно інформувати правоохоронців за номером «102». Якщо ж на вашому подвір’ї ростуть самосійні рослини маку та коноплі, їх також потрібно негайно знищити. Право вирощування нарковмісних рослин мають виключно юридичні особи, які отримали спецдозвіл.

Незаконне культивування маку чи конопель (в тому числі збереження самосійних рослин) підпадають під статті Кримінального та Адміністративного кодексів, залежно від кількості виявлених рослин.

За виявлення на присадибній чи дачній ділянці:

    До 100 рослин маку або до 10 конопель — адмінвідповідальність за статтею 106 Кодексу України про адміністративні правопорушення  (штраф);
    Від 100 до 500 рослин маку або від 10 до 50 конопель — кримінальна відповідальність за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (штраф, арешт або обмеження волі);
    Понад 500 рослин маку або понад 50 конопель — кримінальна відповідальність за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України (позбавлення волі).

Нагадаємо, що проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК» триватиме на Чернігівщині до 26 вересня. Тож краще знищити такі рослини самотужки, а не чекати, поки це зроблять правоохоронці.

Якщо вам відомо про факти нелегальних посівів снодійного маку чи конопель, звертайтеся до відповідних територіальних підрозділів поліції або телефонуйте «102», повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини