За смертельне ДТП з двома загиблими – 7 років позбавлення волі
Прокуратурою Чернігівської області підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).
Ця смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася 11 листопада 2017 року на автодорозі «Київ-Вишгород-Десна-Чернігів», та про неї пам’ятають і досі, адже справедливості у справі чекали не лише батьки загиблих.
Водій автомобіля «Nissan Pathfinder» разом зі своїм товаришем того дня поверталися з риболовлі. Водій був тверезий, проте перед зміною напрямку руху не переконався, що це буде безпечним та не створить перешкод для інших учасників руху, виїхав на зустрічну смугу, де допустив зіткнення з автомобілем марки «ВАЗ-210994-20».
Водій та пасажир ВАЗу загинули на місці. Їм було по 30 років. Водій на той момент був батьком 4-місячного хлопчика. Його товариш - народження своєї доньки так і не дочекався.
У судовому засіданні прокурором надані беззаперечні докази винуватості обвинуваченого у смертельній ДТП. Відтак, вироком Чернігівського районного суду чоловіка засуджено до 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.
Запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту продовжено до вступу вироку в законну силу, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.