Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 10:39:35

Про обов’язковість та невідкладність проведення повірки приладів обліку теплової енергії

10.07.2019   11:54Агенцiя

КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ Фірми «ТехНова» повідомляє про обов’язковість та невідкладність проведення повірки приладів обліку теплової енергії, встановлених у будинках, у разі закінчення попереднього терміну міжповірочного інтервалу.

Для подальшого використання таких приладів обліку теплової енергії впродовж наступного опалювального періоду, як комерційного, необхідно до початку опалювального сезону 2019-2020р.р. забезпечити проведення періодичної повірки.

Подати заявку на зняття пломб на приладах обліку теплової енергії та опломбування до Інспекції з енергонагляду та режимами споживання теплової енергії КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ Фірми «ТехНова» можна за телефоном 677-163, або ж за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 51, працює з 8:00 до 10:00 години.

Повірка приладу обліку проводиться у ДП «Чернігівстандартметрологія», що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька 110а, тел. 691-674.

Для здійснення опломбування приладу обліку після проведення повірки представнику інспекції необхідно надати копію Свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки.

ПОПЕРЕДЖАЄМО! У разі якщо прилади обліку на початок опалювального сезону не пройдуть повірку та опломбування представником КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова», нарахування за теплопостачання здійснюватиметься згідно із середньомісячними показаннями приладу обліку за попередній опалювальний період, а у разі відсутності показань, - згідно нормативів (норм) споживання відповідно до частини 3 статті 9 закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», інформує Чернігівська Тец.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки: відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Прилуки: відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10:12

4 серпня у сесійній залі відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Анатолій Лінник провів прийом громадян

Анатолій Лінник провів прийом громадян 10:01

4 серпня, Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян.

Владислав Атрошенко: Ми готуємося до 1 вересня в стандартному режимі

Владислав Атрошенко: Ми готуємося до 1 вересня в стандартному режимі 09:54

Підготовка до нового навчального року в загальноосвітніх закладах Чернігова триває. У всіх школах міста завершуються планові ремонти. Проте, як повідомив на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді начальник міського управління освіти Василь Білогура, зараз паралельно опрацьовується й інформація про можливі карантинні заходи з 1 вересня. Ситуація буде залежати від кількості хворих на Covid-19 по місту.

Як перевіряють хід робіт на об’єктах

Як перевіряють хід робіт на об’єктах "Великого будівництва" у Чернігівській області 09:48

Днями, представники мобільної моніторингової групи Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА на чолі з директором департаменту Андрієм Кужелем оглянули хід будівництва та реконструкції спортивних об’єктів за Програмою Президента «Велике будівництво» у містах Корюківка, Семенівка та селищі Сосниця.