Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 19:58:49

Упродовж поточного року вже вивчено більше 100 виконавчих проваджень

06.07.2019   09:39Агенцiя

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 230 млн грн.

За наявності підстав, прокурорами ініціювалося внесення скарг на рішення, дії або бездіяльність державних виконавців, з яких вже розглянуто та задоволено 41 скарга.

Так, користуючись правом сторони виконавчого провадження прокурором вивчено стан тривалого невиконання судового рішення про стягнення з суб’єкта господарювання 100 тис грн до місцевого бюджету Борзнянської  міської ради.

Перевіркою установлено, що державний виконавець, в порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження», безпідставно зняв арешт з коштів боржника, внаслідок чого рішення суду тривалий час не виконувалося. Вже наступного дня після перевірки кошти до місцевого бюджету сплачено в повному обсязі. За реагування регіональної прокуратури винних посадових осіб державної виконавчої служби Борзнянського районного управління юстиції притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 

Господарським судом Чернігівської області за скаргою прокурора визнано неправомірним повернення без виконання посадовцем територіального органу державної виконавчої служби у м. Києві виконавчого документа про стягнення з суб’єкта господарювання на користь Нічогівської сільської ради Козелецького району заборгованості з орендної плати. Наразі рішення суду перебуває на виконанні.

Забезпечено виконання судового рішення щодо стягнення на користь Чернігівської міської ради 432 тис грн з товариства, яке на території міста Чернігова без договору оренди користувалося земельною ділянкою площею майже 1 га.

Загалом за 6 місяців поточного року вже забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурорів на суму більше 230 млн грн, у тому числі 20 млн грн - за позовами минулих років. У державну та комунальну власність повернуто та попереджено до вибуття 1650 га земель. 

Разом з тим, на виконання в органи державної виконавчої служби наразі передані судові рішення на загальну суму понад 84 млн грн, тож подальша робота з цих питань триває, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини