Обласний конкурс журналістських робіт із тематики місцевого самоврядування: вдвічі збільшено винагороду медійникам
На Чернігівщині другий рік поспіль проходить Обласний конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, започаткований рішенням Чернігівської обласної ради.
Цьогоріч для активізації медіа спільноти регіону та залучення ширшого кола учасників винагороду переможцям Конкурсу збільшено вдвічі. Відповідне рішення прийнято депутатами Придесення 26 червня під час пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради.
- Нещодавно до мене як голови обласної ради звернулись медійники області із пропозицією збільшити розмір винагороди, щоб Конкурс мотивував якомога більшу кількість журналістів, фрілансерів та працівників прес-служб долучитися до широкого висвітлення перебігу реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, створення актуальних та унікальних текстів про ті важливі процеси, які наразі відбуваються в нашій державі, - прокоментував ініціативу обласної ради про збільшення премій переможцям голова представницького органу Придесення Ігор Вдовенко.
За його словами, минулорічний досвід проведення Конкурсу засвідчив, що його методична основа дуже вдала і дієва, оскільки дозволяє зібрати, детально проаналізувати, об’єктивно оцінити та виокремити дійсно якісні і достойні тематичні матеріали.
Особливістю Конкурсу журналістських робіт на Чернігівщині є те, що подавати свої роботи можуть не тільки штатні і позаштатні працівники засобів масової інформації, а також особи, які займаються незалежною творчою діяльністю, працівники інформаційних підрозділів та прес-служб органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області.
Цього року прийом заявок та матеріалів стартував 1 червня і триватиме до 30 вересня включно. Далі роботи учасників вивчатиме і оцінюватиме Конкурсна комісія. А підбиття підсумків Конкурсу та урочисте відзначення переможців заплановане до Дня місцевого самоврядування.
Свій творчий доробок конкурсанти можуть подавати у чотирьох жанрових номінаціях: онлайн-публікація; публікація в друкованих ЗМІ; радіоматеріал; відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет.
Серед надісланих на Конкурс робіт у кожній із зазначених вище номінацій визначатимуться по 3 переможці, які отримають дипломи та грошову винагороду в розмірі відповідно до категорії Премії (з урахуванням збільшення фінансового забезпечення вдвічі):
- І премія – в розмірі 8-и прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 грудня календарного року проведення конкурсу;
- ІІ премія – в розмірі 6-и прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 грудня календарного року проведення конкурсу;
- ІІІ премія – в розмірі 4-х прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 грудня календарного року проведення конкурсу.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.