Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 23:54:36

Чернігівські ОСББ активно користуються державною програмою теплих кредитів

05.07.2019   08:25Агенцiя

Чернігівські ОСББ цього року активно користуються державною програмою теплих «кредитів», яка в Чернігові доповнюється ще й місцевою програмою їх здешевлення.

Тобто на проведення загальнобудинкових заходів з підвищення енергоефективності від 40% вартості кредиту відшкодовує держава через уповноважені банки і плюс стільки ж – бюджет міста.

Учасниками Програми відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016-2019 роки стали в минулому році 17 ОСББ. А вже за першу половину цього року документи для одержання коштів від міста за цією програмою подало 21 ОСББ.

У той же час, на участь у Програмі сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК заявок поки що надходить менше. З огляду на це виконком Чернігівської міської ради 4 липня прийняв рішення перевести частину затверджених фінансових призначень на 2019 рік у сумі 1,5 млн грн з однієї міської програми підтримки ОСББ на іншу.

На сьогодні в Чернігові вже зареєстровані 106 ОСББ. Їх кількість поступово збільшується: на початок року налічувалося 95. І, до речі, на цьому ж засіданні виконкому іншим рішенням погоджено надання комунальному підприємству «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради дозволу на передачу технічної документації багатоквартирного житлового будинку по вул. Красносільського, 47 до щойно створеного ОСББ «Красносільського 47», інформує пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини